środa, 22 listopad 2017, Imieniny: Cecylii, Marka, Maura

100 lat minęło... Jubileusz Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim (fotogaleria cz. III)

Gratulacje i życzenia... kolejnych wspaniałych Jubileuszy życzono społeczności szkolnej tzw. "starego ogólniaka". W imieniu samorządu gminnego Janowa Lubelskiego życzenia składał Krzysztof Kołtyś - Burmistrz Janowa Lubelskiego, Czesław Krzysztoń - Zastępca Burmistrza, Ewa Janus - Przewodnicząca Rady Miejskiej, Bożena Czajkowska - Sekretarz Gminy, Monika Machulak - Skarbnik Gminy. Dodajmy, iż są to również absolwenci Liceum Ogólnokształcącego Im. Bohaterów Porytowego Wzgórza.

Spotkanie w Janowskim Ośrodku Kultury zakończyła degustacja Tortu Jubileuszowego. Następnie przeszliśmy do budynku szkoły, gdzie została odsłonięta tablica upamiętniająca 100 Jubileusz przez Dyrektor Szkoły Wiesławę Dyjach oraz otwarta wystawa "Dzieje Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego w Janowie Lubelskim" przez Barbarę Nazarewicz - Dyrektor Mzueum. Dodajmy, że wystawa została  przygotowana przez Muzeum Regionalne.

Zapraszamy do foto- galerii. Cz. III

Tekst i foto: Dorota Kozdra