wtorek, 28 marzec 2017, Imieniny: Anieli, Renaty, Kastora

Bezpłatne szkolenia i płatne staże dla mieszkańców woj. lubelskiego

W imieniu Instytutu Rozwoju Zasobów Ludzkich pragniemy zaprosić Państwa do współpracy nad realizacją projektu "Młodzi Aktywni", którego głównym celem jest wzrost aktywności zawodowej osób w wieku 15-29 lat poprzez identyfikację potrzeb, poradnictwo zawodowe, szkolenia, staże oraz pośrednictwo pracy.

W ramach realizowanego projektu oferujemy mieszkańcom woj. lubelskiego poszczególne, bezpłatne szkolenia:

1. Magazynier

2. Pracownik Obsługi Biurowej

3. Spawacz MAG oraz szkolenie zawodowe wybrane na podstawie IPD z katalogu dostępnych szkoleń.

W załączniku przesyłam szczegółowe informacje dotyczące realizowanych szkoleń oraz pismo, które proszę złożyć na ręce Pana Burmistrza.

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny pod numerem (81) 444 99 40 lub drogą mailową efs_ma@irzl.pl .

Ryszard Woś

Prezes Zarządu