czwartek, 19 lipiec 2018, Imieniny: Czesława, Hieronima, Eliasza

Festiwal Kaszy Gryczaki – zapraszamy

Drugi weekend sierpnia to Festiwal Kaszy Gryczaki. Już dzisiaj zapraszamy Państwa do szesnastej edycji święta kaszy.

Pisaliśmy już wcześniej, że wśród zespołów występujących będzie zespół Weekend, Bayer Full, Skaldowie i Szafa Gra. Dzisiaj potwierdzamy tą wiadomość.

W pierwszy dzień Festiwalu tj. 11 sierpnia, czyli  w sobotę wystąpi Bayer Full i zespół Weekend. W niedzielę tj. 12 sierpnia Skaldowie i Szafa Gra.

Ponadto zapraszamy do udziału w konkursach etnograficznych przygotowanych przez Muzeum Regionalne w Janowie Lubelskim i konkursie Kaszowych Mocarzy, który organizuje Janowski Ośrodek Kultury.

W niedzielę odbędą się wybory Miss Gryczaków.

Zapraszamy również najmłodszych na gry i zabawy z nagrodami w przygotowanej dla nich specjalnej strefie Grykolandii.

Plakat zapraszający na Festiwal Kaszy Gryczaki - wkrótce.

Dorota Kozdra