czwartek, 19 lipiec 2018, Imieniny: Czesława, Hieronima, Eliasza

Finał XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach styl klasyczny Mistrzostwa Polski do lat 17

W dniach 4 - 6 lipca 2012r. w Myślenicach (woj. małopoleskie) odbyły się finały XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Mistrzostwa Polski do lat 17.

Todys Wojciech - zawodnik JLKS "OLIMP" Janów Lubelski - wywalczył brązowy medal w kategorii wagowej 54kg (jest dziewiątym medalistą w historii olimpiad z JLKS "OLIMP"). Udanie walczyli również pozostali zawodnicy, z których Torba Krystian zajął IX miejsce (kat. 42kg), Kaczmarski Daniel XII miejsce (kat. 46kg), Tracz Damian VII miejsce (50kg), Pizoń Kamil XII miejsce (kat. 63kg), Kukiełka Wojciech IX miejsce (kat. 63kg), Martyna Krzysztof XII miejsce (kat. 100 kg) oraz Moskal Rafał V miejsce (kat. 100kg). JLKS "OLIMP" zajął IX miejsce w punktacji klubowej - na 53 startujące.

Tadeusz Kuśmierczyk

Wojciech Todys - brązowy medal (kat. 54kg)

Tracz Damian VII m-ce, Todys Wojciech III m-ce, Moskal Rafał V m-ce.