wtorek, 19 czerwiec 2018, Imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława

Pogoda w Janowie

  Aktualności

  2018.06.19
  Profil zaufany i kilka minut - to wszystko czego potrzeba, by zarejestrować narodziny dziecka online. Nowa usługa ruszyła 1 czerwca 2018 r. Rodzicu, już nie musisz spieszyć się do urzędu. Wszystko czego potrzebujesz to Profil Zaufany i kilka minut....
  2018.06.19
  W dniach 15-16.06.2018r. odbył się w Olsztynie Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny młodzików w zapasach styl klasyczny w obsadzie międzynarodowej o Puchar Warmii i Mazur.  Startowało 340 zawodników z 50 klubów naszego kraju oraz ekipy...
  2018.06.19
  Długi przedsiębiorców wobec ZUS zmalały od końca grudnia o kilkanaście procent. W Oddziale ZUS w Biłgoraju średnie zadłużenie przypadające na jednego działającego płatnika składek jest też jednym z najniższych w kraju. Zadłużenie aktywnych...
  2018.06.18
  Dzisiaj tj. 18 czerwca br., Zarząd Dróg Powiatowych ogłosił przetarg na przebudowę dróg gminnych położonych na terenie Gminy Janów Lubelski.  Przetarg, o którym mówimy dotyczy dwóch odcinków dróg położonych w następujących lokalizacjach....
  2018.06.18
  To już kolejna ulica na terenie naszego miasta, na której w przyszłości będą wykonywane prace remontowe. Tym razem jest to osiedle Południe. Przebudowa drogi gminnej  - ul. Gen. Józefa Bema z podziałem na dwie części: etap I – remont jezdni i...
  2018.06.18
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z kolejną edycją Smaków Ziemi Janowskiej  pt. „Kulinarne Skarby Ziemi Janowskiej”, czyli są to różne przepisy na Gryczaki, na potrawy na bazie kasz, sery, ciasta i nalewki. Przepisy pochodzą ze zbiorów...
  2018.06.18
  Hej, tam od Krakowa, Modra Wisła płynie, Szemrzą fale – fale szemrzą, Piosnki o Belinie -  piosnki o Belinie.    
  2018.06.18
  W minioną sobotę, tj. 16 czerwca br. w Sandomierzu odbyły się główne uroczystości z okazji jubileuszu 200-lecia Diecezji Sandomierskiej. Miłym akcentem pozostanie udział mieszkańców naszej gminy w Jubileuszowych obchodach. Uroczystości rozpoczęły...
  2018.06.18
  W dniu 9 czerwca 2018 r. w Lidzbarku odbył się centralny etap Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Z najlepszymi w kraju rywalizowała uczennica LO im Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim Barbara Duda. Jest to uczennica klasy pierwszej, mimo to...
  2018.06.18
  W dniu 5 czerwca uczniowie naszej szkoły odwiedzili Centrum Nauki Kopernika w Warszawie. Wyjazdy edukacyjne do CNK i udział w zajęciach  laboratoryjnych: chemicznych, biologicznych, robotycznych i fizycznych - to jedno z założeń projektu „Moja...
  2018.06.18
  Dnia 15 czerwca br., klasy sportowe VB i VI A ,dzięki uprzejmości Posła na Sejm RP  Bieleckiego Jerzego gościnnie zawitały w Sejmie Rzeczypospolitej. Pod opieką nauczycieli uczniowie zrealizowali jeden z elementów projektu szkolnego,, 100 lat...
  2018.06.18
  Książko, najwierniejszy towarzyszu w podróży życia, milczący w nieszczęściu, gadatliwy w radości, mówiący tylko wtedy, gdy się słuchać pragnie - jesteś jednym z najcenniejszych darów, jakie nam zesłali bogowie na nasz smutny padół.  ...
  Twój pomysł - europejskie pieniądze
  eu
  Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
  Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
  Lubelskiego na lata 2007-2013.
  Projektowanie i tworzenie stron www