czwartek, 14 grudzień 2017, Imieniny: Alfreda, Izydora, Alfredy

Janowska reprezentacja zdobyła I miejsce na X Międzynarodowym Turnieju w Karate Tradycyjnym „Baltic Cup”

Osiągnięcia młodych karateków  z Janowskiego Klubu Karate Tradycyjnego są niewątpliwie imponujące. Ostatnio pisaliśmy o Julii Drozd, która została Mistrzynią Polski w kategorii kata (7kyu) podczas XVII Ogólnopolskiego Pucharu Dzieci w Karate Tradycyjnym, który odbył się w Łodzi.

Mamy kolejnych mistrzów. Marek Grykałowski  i Karol Serwatka – reprezentowali Janów Lubelski na X Międzynarodowym Turnieju w Karate Tradycyjnym „Baltic Cup”, który 5 sierpnia 2017 roku odbył się w Helu .

Marek Grykałowski zajął I miejsce w konkurencji kata 7 kyu (kategoria 10-11 lat), zaś Karol Serwatka  zajął I miejsce w konkurencji kata 9 kyu (kategoria 8-9 lat).

Dodajmy, że trenerem Marka Grykałowskiego jest  Cezary Osieł.  Chłopcy osiągają wysokie wyniki również w innych dyscyplinach sportowych, m.in. w pływaniu, czy w biegach przełajowych.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Na zamieszczonym zdjęciu - Marek Grykałowski.

Tekst: Dorota Kozdra, foto: nadesłano