czwartek, 14 grudzień 2017, Imieniny: Alfreda, Izydora, Alfredy

Janowski Orlik najlepszy w „Turnieju Mikołajkowym”

Dnia 3 grudnia 2017 roku w Zakrzówku odbył się „Turniej Mikołajkowy ” W zawodach udział wzięło 10 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Drużyna prowadzona przez trenera Łukasza Piecyka wygrała swoją grupę i w półfinale spotkała się z drużyną z Kluczkowic, wygrywając 2:1 zameldowała się w finale. W najważniejszym meczu turnieju przeciwnikiem była drużyna Stoku Zakrzówek, bramkę na miarę triumfu w całych zawodach strzelił Bartosz Kałuża i drużyna z Janowa mogła stanąć na najwyższym stopniu podium. Janowski Orlik nie miał sobie równych, wygrał cały turniej nie przegrywając żadnego meczu (5 wygranych i 1 remis).Najlepszym strzelcem całego turnieju został zawodnik Janowskiego Orlika- Dawid Zarzeczny (8goli)
Drużyna wystąpiła w składzie: Siczek Szymon, Zarzeczny Dawid, Kapusta Wiktor, Kałuża Bartosz, Myszak Adrian, Kiszka Kacper, Pikula Paweł, Dębiec Adrian, Blacha Filip.
Klasyfikacja końcowa:
1. KS Janowski Orlik