czwartek, 21 wrzesień 2017, Imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima

Jeszcze tylko 14 dni do startu… Cisowianka Road Tour

Dokładnie 3 maja 2017 roku (tj. w środę) tuż po uroczystych obchodach 226. Rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, wyruszy z Janowa Lubelskiego Cisowianka ROAD TOUR, którego głównym organizatorem jest Cezary Zamana, a jednym z pomysłodawców zawodów i współorganizatorem Ryszard Majkowski. Przygotowania trwają już od dłuższego czasu. Objazd trasy pod kierunkiem Pana Zamany oraz członków Stowarzyszenia Bike Club Janów Lubelski uświadomił nam, że już za 14 dni wyruszymy w drogę…

Przypomnijmy, że trasa prowadzi przez gminę Janów Lubelski, Godziszów i Modliborzyce. W tym przez następujące miejscowości: Biała Druga, Nowa Osada, Wólka Ratajska, Godziszów, Piłatkę, Antolin, Węgliska, Wierzchowiska Pierwsze, Wolicę Pierwszą, Bilsko, Andrzejów, kierunek powrotny Godziszów, Wólka Ratajska, Nowa Osada, Biała Druga i Janów Lubelski. Start i meta będzie przy Janowskim Ośrodku Kultury przy ulicy Jana Pawła II. Dodajmy, że trasa Pro liczy 80,5 km, natomiast trasa ½ Pro – 53,3 km. Pierwsi zawodnicy wystartują o godzinie 12.00 – trasa PRO, zaś o 12.05 godz. będzie miał miejsce start dystansu 1/2 PRO. Dodajmy, że dodatkowa pętla do PRO liczy 27,2 km i zaczyna się na 40 km.

Organizatorzy przewidują przyjazd pierwszego zawodnka 1/2 PRO około godziny 13.30, natomiast przewidywany przyjazd pierwszego zawodnika PRO około godziny 14.15.

Uroczyste zakończenie zawodów, w tym dekoracja zawodników odbędzie się na terenie Parku Rekreacji ZOOM NATURY przy ulicy Świerdzowej (godz. 15.00 - 15.30).

Dla zainteresowanych odsyłamy do strony  Dokładanej trasy Cisowianka Road Tour

Dorota Kozdra