czwartek, 19 październik 2017, Imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

„Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok szkolny"

O bezpieczeństwie mówili janowscy policjanci podczas spotkań z dziećmi. Pogadanki na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w szkole, w domu, na podwórku odbyły się w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo” i akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok szkolny”.

To kolejne takie spotkania janowskich policjantów w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo” i akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok szkolny” organizowanych pod patronatem Ministra SWiA Pana Mariusza Błaszczaka. Policjanci  spotykają się z dziećmi przekazują informacje dotyczące bezpiecznych zachowań w różnych sytuacjach. Przypominają zasady poruszania się po drogach, obowiązek przewożenia dzieci w fotelikach i zapinania pasów bezpieczeństwa. Zachowanie się w szkole, w domu, na podwórku.