niedziela, 22 kwiecień 2018, Imieniny: Leona, Kai, Heliodora

Pogoda w Janowie

„Mikro innowacje - makro korzyści” - zaproszenie na spotkanie organizowane przez Lubelską Fundację Rozwoju

   Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjno-warsztatowe dla organizacji, instytucji lub osób zainteresowanych ofertą projektu „Mikro innowacje - makro korzyści” realizowanego przez Lubelską Fundację Rozwoju, które odbędzie się 20 kwietnia (czwartek) w Janowie Lubelskim o godz. 11:00 w Janowskim Ośrodku Kultury - Sala Taras Plastyczny (II piętro), ul. Jana Pawła II 3.

          W ramach projektu istnieje możliwość otrzymania grantu w wysokości do 100 tys. na sfinansowanie działań związanych z rozwinięciem, dopracowaniem i przetestowaniem innowacyjnych pomysłów z obszaru „przechodzenie z systemu edukacji na rynek pracy”. Pomysłodawcą - innowatorem (grantobiorcą) może być zarówno instytucja publiczna, organizacja pozarządowa jak i osoba indywidualna.

          Kto może wziąć udział w spotkaniu? Każdy kto ma już pomysł lub może wykreować nowatorską inicjatywę, która może wpłynąć na poprawę sytuację i osób młodych wchodzących na rynek pracy. Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych problematyką - udział w spotkaniu może stać się inspiracją do stworzenia rozwiązania, które można będzie wprowadzić na etapie ostatnich lat edukacji lub usprawnienia poprawiającego sytuację absolwentów na rynku pracy.

          W programie spotkania:

  • Prezentacja założeń projektu - Koordynator Projektu,
  • Pomysł innowacyjny to znaczy jaki? Kryteria oceny i wdrażania innowacji społecznych - warsztat prowadzony przez Brokerów Innowacji Społecznych.

          Więcej informacji na temat projektu w załączonym materiale, na Facebooku:

https://www.facebook.com/Projekt.MikroMakro/

oraz na stronie internetowej:

http://www.lfr.lublin.pl/projekty/mikro-innowacje-makro-korzysci/

 

Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www