sobota, 23 wrzesień 2017, Imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta

Najlepsze fotografie studniówkowe. Prześlij zdjęcie!

Studniówka to niezapomniana impreza. To bal na sto par, a może i więcej. Studniówka wyjątkowe spotkanie, które wspominamy latami. Najpiękniejsze wspomnienia zapisane są za pomocą fotografii. Już dziś zapraszamy wszystkich uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z Janowa Lubelskiego do przesyłania zdjęć ze swoich studniówek. Zdjęcia zostaną zamieszczone na stronie Janowa Lubelskiego, zaś najciekawsze opublikowane na łamach Gazety Janowskiej.

Dodajmy, że już 14 stycznia br. na Bal Studniówkowy wybierają się uczniowie Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa, 21 stycznia uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza, zaś 25 lutego uczniowie  Zespołu Szkół Technicznych.

Drodzy tegoroczni Maturzyści czekamy na Wasze zdjęcia. Fotografie należy przesłać na adres meilowy gazetajanowska@janowlubelski.pl lub dorokozdra@interia.pl czy też przynieść na płycie/pendrive osobiście do Urzędu Miejskiego, pokój 13.

Wszystkim uczestnikom Balu Studniówkowego życzymy udanej zabawy !

Dorota Kozdra