poniedziałek, 18 grudzień 2017, Imieniny: Gracjana, Bogusława, Laurencji

Największa sieć szkółek piłkarskich w Polsce od września w Janowie Lubelskim

Football Academy to największa i najdynamiczniej rozwijająca się sieć elitarnych szkółek piłkarskich w Europie południowo-wschodniej dla dzieci w wieku od 4 lat. Unikalny w naszym kraju system szkolenia oraz struktura organizacyjna, administracyjna i marketingowa oparte są na najlepszych angielskich wzorcach.

Od września w Janowie Lubelskim powstanie kolejny oddział Football Academy, który przyczyni się do podnoszenia poziomu sportowego oraz organizacyjnego dziecięcej piłki nożnej w naszym mieście.

Tak wielki projekt, opiera się na wsparciu i zaangażowaniu wielkich ludzi. Oddział w Janowie Lubelskim obecnie jest na etapie poszukiwania Partnerów, Sponsorów czy też Partnerów Marketingowych. Celem takiego działania, jest zrzeszenie jak największej liczby miłośników piłki nożnej, którzy chcą promować zdrowy i aktywny tryb życia.

Aktualnie poszukiwani są kolejni ambitni trenerzy do pracy w Football Academy Janów Lubelski. Ogłoszono zatem nabór na to stanowisko, chętni mogą wysyłać swoje zgłoszenia na email r.warchol@footballacademy.pl

Wszystkie talenty piłkarskie, a także wszyscy zawodnicy stawiających pierwsze kroki piłkarskie zaproszeni są do dołączenia do Football Academy Janów Lubelski. Podczas najbliższego naboru można dołączyć do nowych grup z roczników  2013, 2012, 2011, 2010. Zapisów można dokonać telefonicznie pod numerem  telefonu 692 125 602.

Agata Pieróg Football Academy