poniedziałek, 18 grudzień 2017, Imieniny: Gracjana, Bogusława, Laurencji

Odbiór zadania – przebudowa drogi gminnej w Borownicy

Pod  koniec września zakończyły się prace dotyczące przebudowy drogi gminnej w miejscowości Borownica. Dzisiaj tj. 3 października miało miejsce odebranie zadania. Firmą wykonującą prace było Komunalne Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych w Lublinie Spółka z o.o. Wartość zadania to suma rzędu 40 632, 44 zł (brutto). Niniejsza firma prowadzi również prace dotyczące przebudowy drogi gminnej – ogródki działkowe w Janowie Lubelskim. Zadanie zostanie wykonane do końca listopada br. Wartość zadania to kwota – 54 974, 73 zł (brutto).

W dzisiejszym odbiorze drogi gminnej w Borownicy uczestniczył: Czesław Krzysztoń – Zastępca Burmistrza, Justyna Kuśmierczyk – podinspektor ds. drogownictwa Urzędu Miejskiego, Rafał Tomalka – przedstawiciel wykonawcy.

Tekst i foto: Dorota Kozdra