poniedziałek, 25 czerwiec 2018, Imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta

Ogłoszenie LGD "Leśny Krąg"

Chcesz sprzedać działkę, mieszkanie, dom zrób to bezpłatnie przy pomocy Vortalu LCOI!

Stowarzyszenie LGD „Leśny Krąg” oraz BIURO LCOI Region Lubelski zaprasza do NIEODPŁATNEGO zamieszczania wszelkich ofert sprzedaży nieruchomości na Vortalu www.LCOI.pl

Vortal Lokalne Centra Obsługi Inwestora błyskawicznie zdobywa rynek i Państwa zaufanie.

Współpracujemy z Jednostkami Samorządu Terytorialnego, Regionalnymi Stowarzyszeniami, Specjalnymi Strefami Ekonomicznymi, Centrami Obsługi Inwestora, Inkubatorami Przedsiębiorczości, Parkami Technologicznymi, Wydziałami Promocji Handlu i Inwestycji przy Ambasadach RP, Izbami Gospodarczymi.

Pilnie słuchamy Państwa opinii i sami jesteśmy aktywnymi użytkownikami naszej platformy.

Do dyspozycji oddaliśmy wiele wyspecjalizowanych narzędzi, dzięki którym sposób odnajdywania atrakcyjnych ofert oraz podmiotów chętnych do współpracy, staje się niebywale proste.

Zamieszczone przez Państwa oferty trafią do odbiorców zarówno w kraju jak i zagranicą.

Biuro mieści się w Janowie Lubelskim przy ul. Ogrodowej 16 (Dom Nauczyciela)

tel.: 15 87 22 085, e-mail: lubelskie@lcoi.pl