poniedziałek, 19 luty 2018, Imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta

Pogoda w Janowie

Ogólnopolski „Dzień Bezpiecznego Pasażera”

Dzień 12 sierpnia b. r. został ogłoszony ogólnopolskim „Dniem Bezpiecznego Pasażera”. Akcja ta organizowana jest w ramach kampanii pod nazwą „Moje życie należy do Ciebie” i jest ukierunkowana na bezpieczeństwo pasażerów.

W dniu 12 sierpnia b.r. policjanci z Zespołu Ruchu Drogowego janowskiej Policji włączają się do akcji „Dzień Bezpiecznego Pasażera”. Przedsięwzięcie to ma na celu uświadomienie pasażerom, że ich asertywna postawa w relacji z kierowcą, może mieć wpływ na jego zachowanie. Jednocześnie ma na celu uświadomienie kierowcom, że wioząc pasażerów są odpowiedzialni za ich życie i zdrowie. W ramach działań policjanci będą dokonywali kontroli drogowych, w trakcie których będą sprawdzali sposób przewożenia dzieci oraz dorosłych pasażerów. Policjanci sprawdzą, czy użytkownicy dróg przewożą dzieci w fotelikach lub innych urządzeniach do tego służących i czy wszyscy pasażerowie mają zapięte pasy bezpieczeństwa.

Apelujemy do kierowców, aby przewozili pasażerów w sposób bezpieczny, rozsądny i zgodny z przepisami, ponieważ są za nich odpowiedzialni. Bezpieczeństwo powinno być na pierwszym miejscu, pod żadnym pozorem nie wolno go lekceważyć.

Faustyna Łazur - KPP w Janowie Lubelskim

Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www