środa, 23 sierpień 2017, Imieniny: Apolinarego, Filipa, Róży

To piękna tradycja podejmowana przez kolejne pokolenia

Już po raz szósty w Wielkanocną Niedzielę spotkaliśmy się, aby wyrazić radość ze Zmartwychwstania. Dnia 16 kwietnia br. po Mszy Rezurekcyjnej Rynek Starego Miasta w Janowie Lubelskim stał się szczególnym miejscem świętowania. Były życzenia, dzielenie się jajkiem i moc radości wyrażonej przez dzieci, młodzież, dorosłych tańcem i śpiewem. Warto tu zauważyć, iż coraz więcej "nas" uczestniczy we wspólnym świętowaniu.Taniec Uwielbienia  jest piękną tradycją podjętą przez młodzież oazową z parafii pod wezwaniem Św. Jana Chrzciciela, a kontynuowaną przez kolejne pokolenia.

Na zakończenie ks. kan dr Jacek Staszak - Proboszcz Parafii udzielił błogosławieństwa wszystkim zebranym.

Zapraszamy do galerii zdjęć, które niech będą miłym wspomnieniem minionych Świąt Wielkanocnych.

Natomiast klikając w zamieszczony obrazek przeniesiemy się do filmiku Taniec Uwielbienia

Tekst: Dorota Kozdra, foto: Anna Jaremek