sobota, 16 grudzień 2017, Imieniny: Albiny, Zdzisławy, Adelajdy

Pierwsza kamera turystyczna wylosowana w konkursie „Z Paszportem Turystycznym po Ziemi Janowskiej”

W czasie trwania Dni Janowa, odbyło się pierwsze losowanie w ogłoszonym w tym roku konkursie „Z Paszportem Turystycznym po Ziemi Janowskiej”. Nagrodą główną była kamera turystyczna oraz nagrody pocieszenia.

Kamerę wygrała mieszkanka Janowa Lubelskiego, pani Beata Bizior, gratulujemy!

Zapraszamy na kolejne losowanie, które odbędzie się 2 lipca 2017 r., o godz. 15.00,  w czasie trwania Ogólnopolskich Spotkań Garncarskich, w Zagrodzie Garncarskiej p. Adama Żelazki, Łążek Garncarski.

Przypominamy również, że w konkursie może wziąć udział każdy. Wystarczy tylko:

·         posiadać paszport turystyczny (do pobrania w wyznaczonych miejscach, patrz: regulamin konkursu)

·         zebrać 8 pieczątek w 8 wymienionych w Paszporcie miejscach będących atrakcjami turystycznymi Ziemi Janowskiej

·         okazać Paszport w wyznaczonych miejscach i wypełnić kupon konkursowy.

Mamy nadzieję, że zarówno goście z odległych miast, jak i mieszkańcy Janowa i okolic, dzięki Paszportowi, odkryją coś nowego i docenią uroki Ziemi Janowskiej,!