poniedziałek, 18 grudzień 2017, Imieniny: Gracjana, Bogusława, Laurencji

Program PARP dla przedsiębiorców ze średnich miast

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) ogłosiła dwa konkursy dla przedsiębiorców w ramach działania „Badania na rynek” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Jeden z nich przeznaczony jest wyłącznie dla firm ze średnich miast. Agencja oferuje do 20 mln zł dofinansowania na projekt.

Wnioski należy składać od 5 września 2017 r. do 28 lutego 2018 r. Konkurs podzielony jest na etapy, które kończą się odpowiednio 30 września, 31 października, 31 grudnia br. oraz 28 lutego 2018 r.

PARP zachęca przedsiębiorców przygotowujących projekty do równoległego wnioskowania o pozwolenie na budowę lub decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach, co ułatwi uzyskanie dofinansowania oraz przyspieszy realizację i rozliczenie projektu.

Warunkiem udziału w konkursie dla firm ze średnich miast jest realizacja projektu na terenie jednego z 255 miast, których lista jest załącznikiem do regulaminu.

PARP w konkursie dla średnich miast ma zarezerwowane 400 mln zł na dofinansowanie projektów przedsiębiorców.

Więcej informacji oraz dokumenty do pobrania na stronie: http://poir.parp.gov.pl/archiwum-wiadomosci/parp-oglosila-dwa-konkursy-na-projekty-inwestycyjne