środa, 22 listopad 2017, Imieniny: Cecylii, Marka, Maura

"Pytając o dzień wczorajszy..." - uroczyste obchody Święta Niepodległości w Janowie Lubelskim . cz.II

Dalsza część obchodów miała miejsce przed pomnikiem Józefa Piłsduskiego, gdzie okolicznościowe przemówienie wygłosił Grzegorz Pyrzyna - Starosta Janowski. Delegacje szkół, przedstawiciele instytucji, organizacji pozarządowych, samorządowcy złożyli kwiaty przed pomnikiem.

W imieniu Gminy  Janów Lubelski hołd przed pomnikiem Józefa Piłsudskiego oddał  Czesław Krzysztoń - Zastępca Burmistrza Janowa Lubelskiego, Ewa Janus - Przewodnicząca Rady Miejskiej, Bożena Czajkowska - Sekretarz Gminy, Monika Machulak - Skarbnik Gminy, Jolanta Zezulińska - Kierownik Referatu Architektury i Nieruchomości UM, Marek Tomczyk - Radny Rady Miejskiej.

Tekst i foto: Dorota Kozdra

Zapraszamy do galerii. cz.II