środa, 23 sierpień 2017, Imieniny: Apolinarego, Filipa, Róży

Remis w Milejowie

W ostatniej kolejce sezonu drużyna „Janowianki” udała się w delegację do Milejowa.

Mecz rozpoczął się od ataków gości. Miejscowi ograniczali się tylko do kontrataków. W 16 minucie spotkania, czerwoną kartkę za faul taktyczny ujrzał B. Wojtan. Wówczas śmielej zaatakowali gospodarze. Jednak to „biało-niebiescy” mogli objąć prowadzenie; groźny strzał G. Sobótki zdołał obronić bramkarz gospodarzy, natomiast po uderzeniu P. Chmiela, piłkę z linii bramkowej wybił jeden z obrońców gospodarzy.

W 30 minucie gry za brutalny faul na J. Wojtanie boisko opuścił Onyszko i obie drużyny grały w dziesiątkę.

Pomimo dogodnych sytuacji bramkowych z obydwu stron w drugiej odsłonie spotkania, wynik nie uległ zmianie.

Tur Milejów – Janowianka Janów Lubelski 0:0

Tur: Kowalik – Dubicki, Roczon, Ł. Kozak, Budzyński, Onyszko, Stasicki, Wójcik, Mirosław (80 J. Kozak), Rembiesa, Słomianowski (87 Słomka).

Janowianka: Pisarski – P. Sadowski, Drewniak, B. Wojtan, Bodziuch (75 Flis), Chmiel, T. Sadowski, J. Wojtan, Kulpa (70 Dąbek), Sobótka, Piecyk (89 Wieleba).

Żółte kartki: Roczon, Mirosław – T. Sadowski.

Czerwone kartki: Onyszko (Tur) w 30 min za faul – B. Wojtan (Janowianka) w 15 min za faul.

Sędziował: D. Złotnicki.