środa, 22 listopad 2017, Imieniny: Cecylii, Marka, Maura

Remis ze Stalą

Ostatni mecz rundy jesiennej, podopieczni D. Brytana rozgrywali z drużyną „Stali” Poniatowa. Spotkanie znakomicie ułożyło się dla gości. W 7 minucie sobotnich zawodów po doskonałym uderzeniu Wyroślaka goście objęli prowadzenie. W miarę upływu czasu, inicjatywę na boisku przejęli gospodarze. W 15 minucie R. Widz znalazł się w sytuacji „sam na sam” z bramkarzem gości. Mocny strzał napastnika „biało- niebieskich” w dobrym stylu obronił Rybarczyk. Dziesięć minut później groźnie uderzał Ł. Piecyk, jednak futbolówka minimalnie minęła bramkę. W 33 minucie gospodarze dopięli swego. Świetnym podaniem popisał się kapitan MKS –u P. Gąbka, do piłki dopadł Piecyk i precyzyjnym uderzeniem wyrównał. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę, groźnie głową uderzał J. Wojtan, jednak bramkarz gości nie dał się zaskoczyć.

Po upływie trzech minut drugiej części gry „Janowianka” musiała grać w dziesiątkę. Czerwoną kartkę za nierozważny atak na nogi przeciwnika, ujrzał R. Widz. Nie załamało to gospodarzy i już w 50 minucie po chytrym strzale G. Sobótki było2 -1. Od tego momentu goście przejęli inicjatywę, jednak nasza drużyna umiejętnie się broniła. W 79 minucie spotkania po zamieszaniu w polu karnym, „Stal” zdołała wyrównać. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie.

Janowianka Janów Lubelski – Stal Poniatowa 2:2 (1:1)

Bramki: Piecyk (33), Sobótka (50) – Wyroślak (7), Czarnecki (79).

Janowianka: Skup – P. Sadowski, B. Wojtan, Bodziuch, Gąbka, T. Sadowski, Sobótka (90 Lepiejza), Szczecki (85 Daczka), J. Wojtan (85 Kuźnicki), Piecyk (72 Kulpa), Widz.

Stal: Rybarczyk – Pyda, Pikuła, Poleszak, Czarnecki, Kucharczyk, Parada, Radziejewski, Wawer (75 Materek), Węgorowski, Wyroślak.

Żółta kartka: Szczecki, Piecyk, T. Sadowski – Czarnecki, Wawer, Wyroślak, Kucharczyk. Czerwona kartka: Widz (48 min za faul). Sędziował: Wieleba. Widzów: 100.