poniedziałek, 18 grudzień 2017, Imieniny: Gracjana, Bogusława, Laurencji

Rozpoczęcie sezonu z KRON –em

Dla członków Klubu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych długo oczekiwane wrześniowe spotkanie integracyjne przy Ośrodku Edukacji Ekologicznej Lasy Janowskie należało do jednych z najmilszych. Spotkanie upłynęło w przyjaznej i życzliwej atmosferze, przy sprzyjających warunkach atmosferycznych, w towarzystwie zaproszonych gości: Ewy Janus – Przewodniczącej Rady Miejskiej, Renaty Ciupak – Dyrektor Janowskiego Szpitala, Agnieszka Różyło – Dyrektor Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Janowie Lubelskim.

Wszystkich zaproszonych gości oraz członków Stowarzyszenia wraz z ich rodzinami i znajomymi serdecznie powiatał Andrzej Łukasik - Prezes, jednocześnie zapraszając wszystkich do wspólnej zabawy. Przy ciepłej kiełbasce, przy muzyce były długie rozmowy przeplatane humorem i radością wypisana na twarzy uczestnicząych w spotkaniu. Była również ta „szczególna chwila”, która pozwoliła osobom niepełnosprawnym zapomnieć o chorobie, o ich niepełnosprawności i poczuć się w pełni sprawnym.

Przypomnijmy, że w listopadzie bieżącego roku Stowarzyszenie Klubu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będzie obchodzić 25- lecie swojej działalności.

Tekst: Dorota Kozdra, foto: archiwum KRON