środa, 18 lipiec 2018, Imieniny: Erwina, Kamila, Wespazjana

Ruszyły nowe nabory do Football Academy

Football Academy jest siecią ponad 200 szkółek piłkarskich dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Innowacyjna sieć szkółek Football Academy działa na terenie całej Polski i Wielkiej Brytanii.
Zapraszamy do udziału w dwóch pierwszych próbnych treningach. Nasi doświadczeni trenerzy obejmą dziecko szczególną uwagą, integrując z grupą.

Do szkółki Football Academy  Janów Lubelski zapisać można każde chętne dziecko, bez względu na umiejętności czy płeć. Zapewniamy trening przez zabawę oraz edukację przez sport.
 Oferujemy najwyższej jakości wyposażenie renomowanych firm sportowych oraz opiekę wykwalifikowanej kadry trenerskiej.

Football Academy opiera się na najlepszych wzorcach organizacyjnych i szkoleniowych z Anglii. Bazujemy na własnym, ujednoliconym systemie szkolenia. Prowadzimy zajęcia treningowe w czterech grupach: Beckcham(4-6 lat), Owen(6-8 lat), Lampard(8-10 lat), Rooney(10-12 lat).
 Zapewniamy możliwość kontynuacji piłkarskiej przygody po ukończeniu cyklu szkolenia.
Dołącz do nas i rozpocznij swoją piłkarską przygodę już dziś! Bądź częścią Football Academy Janów Lubelski !

Zapisy:
+48 692 125 602