piątek, 21 wrzesień 2018, Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita

Stan i rozwój sieci handlu i usług w Janowie Lubelskim - Raport z badania

W ramach konsultacji społecznych w Gminie Janów Lubelski, przeprowadzone zostało pogłębione badanie  ankietowe dotyczące ewentualnego powstania w naszym mieście supermarketów. W badaniu wzięło udział 975 mieszkańców.

Celem przeprowadzenia powyżej wspomnianego badania  było poznanie opinii mieszkańców dotyczącej powstania supermarketów oraz  centrów handlowych na terenie gminy a także diagnoza aktualnego stanu sieci handlu i rodzaju zakupów dokonywanych przez mieszkańców naszej gminy.

Osoby, które wzięły udział w badaniu odpowiedziały na kilka pytań, które pozwoliły na uzyskanie opinii mieszkańców, a zatem osób zainteresowanych w zakresie korzystania z obecnej sieci dostępnych punktów handlowych oraz ich zapatrywania się na kwestię powstania w naszym mieście supermarketów.

Poniżej załączamy raport wraz z krótkimi opisami i interpretacją.

Tekst: Anna Jaremek