czwartek, 21 czerwiec 2018, Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa

Sukces teologiczny uczennic z Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza

Dnia 3 maraca 2018 r. odbył się w Sandomierzu finał diecezjalny  XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej. Uczennice Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim osiągnęły bardzo dobry wynik. Pierwsze miejsce zdobyła Katarzyna Bielak z kl. Ic i zakwalifikowała się do etapu ogólnopolskiego (opiekun merytoryczny s.Maksymilia Grzyśnik). Natomiast  Barbara Duda z kl. Ia zajęła 7 miejsce, zdobywając tytuł finalisty etapu diecezjalnego (opiekun merytoryczny Elżbieta Tylus). Gratulujemy osiągniętych wyników !!! Kasi życzymy sukcesu na etapie ogólnopolskim , który odbędzie się w Łodzi.

Elżbieta Tylus