środa, 20 czerwiec 2018, Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

Sukcesy zespołu tanecznego "JUMP"

Za nami wspaniały weekend taneczny. W sobotę i w niedzielę reprezentanci KTT JUMP Janów Lubelski uczestniczyli w czterech wydarzeniach tanecznych. W sobotę naszych Tancerzy- Helenkę i Tymka można było zobaczyć na Turnieju Tańca dla Początkujących w Bełżycach. W tym samym czasie na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Staszowie Patrycja i Łukasz zdobyli miejsce 5 w tańcach latynoamerykańskich, natomiast Agnieszka i Grzegorz w tańcach standardowych wywalczyli miejsce 2 a w tańcach latynoamerykańskich byli bezkonkurencyjni i stanęli na najwyższym stopniu podium!! Serdecznie gratulujemy!

W niedzielę Ola i Mikołaj wybrali się na Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego do.... Poznania! Wywalczyli bardzo dobre 4 miejsce i byli o krok od podium. Wielkie brawa za determinację, odwagę i piękny taniec!

Również w niedzielę Tancerze z Janowskiego Ośrodka Kultury wzięli udział w Turnieju Tańca Towarzyskiego dla Początkujących w Radecznicy. To była mocna reprezentacja bo liczyła aż 20 par! Nasi Tancerze zaprezentowali wspaniały taniec co przyniosło wiele sukcesów. Dzieciaki przywiozły pamiątkowe dyplomy, piękne, medale, puchary i upominki od sponsorów. W panelu sędziowskim podczas turnieju znalazł się trener naszych par- pan Łukasz. A oto skład naszej reprezentacji:

kat. 6-7 brąz Chwiej Alicja Żelezińska Malina

Kiszka Karol Kiszka Anna

Małek Mateusz Miś Milena

kat. 12-13 złoto Robak Paweł Sulowska Łucja

Kategorie złoto (zaawansowane) były rozgrywane na zasadach sportowego tańca- miejsca przyznawane od 1 do ostatniego. Musimy pochwalić się naszym sukcesem- Wojtek i Eliza miejsce 5, Paweł i Łucja miejsce 3 natomiast Dominik i Karolina wygrali turniej w swojej kategorii!!

Wszystkim parom reprezentującym KTT JUMP Janów Lubelski gratulujemy i życzymy sukcesów na kolejnych turniejac