niedziela, 28 maj 2017, Imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma

A trasa będzie…urozmaicona

Trasa będzie urozmaicona. Droga będzie prosta, kręta, czasem pod górkę, a czasem i z górki…. i będzie prowadzić przez pięć miejscowości Powiatu Janowskiego. Mowa o trasie imprezy rowerowej KROSS ROAD TOUR, która odbędzie się w Janowie Lubelskim dnia 3 maja. Uczestnicy wyruszą z Janowa Lubelskiego (Start –Janowski Ośrodek Kultury ul. Jana Pawła II), jadąc przez Andrzejów, Wierzchowiska, Piłatkę, Godziszów, i powrócą do Janowa Lubelskiego.

Obecnie trwają przygotowania do niniejszej imprezy rowerowej. Rozmowy o przebiegu trasy, a również… rozpoznanie w terenie. Objazd trasą majowej rowerowej imprezy już się odbył. Dnia 20 stycznia br., „szlak” przemierzył Cezary Zamana, Marcin Kasprzak i Ryszard Majkowski. Jak zauważymy na zamieszczonych fotografiach, uczestnicy zawodów będą mieli do pokonania bardzo urozmaiconą trasę (drogą asfaltową), a przede wszystkim możliwość przeżycia niezwykłej przygody.

Tekst: Dorota Kozdra, foto: Marcin Kasprzak