piątek, 24 listopad 2017, Imieniny: Emmy, Flory, Jana

„Tydzień Przedsiębiorcy” w ZUS (11-15 września) - po porady do ekspertów

Prowadzisz biznes? A może dopiero zamierzasz założyć firmę? W obu przypadkach znajdziesz coś dla siebie w ofercie „Tygodnia Przedsiębiorcy” w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. W przyszłym tygodniu ZUS zaprasza na dyżury ekspertów wielu instytucji. Są też jeszcze miejsca na część szkoleń.

„Tydzień Przedsiębiorcy” odbędzie się między 11 a 15 września. ZUS organizuje wtedy konsultacje ze specjalistami wielu instytucji w kilku miastach województwa, między innymi w Biłgoraju, Hrubieszowie i Tomaszowie Lubelskim.

Początkujący i doświadczeni przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z porad ekspertów urzędów skarbowych, urzędów pracy oraz urzędników miast i gmin, którzy obsługują Centralną Ewidencję i Informację o Działalności Gospodarczej. W Biłgoraju dodatkowo będą dyżurować przedstawiciele Biłgorajskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

W każdej placówce ZUS będzie można dowiedzieć się również więcej na temat zmian w zasadach opłacania składek, które wejdą w życie z początkiem 2018 roku. Wtedy każdy przedsiębiorca będzie mieć indywidualny numer rachunku składkowego, a samo regulowanie składek będzie znacznie prostsze niż dziś.

Organizatorzy zapraszają też na szkolenia w ramach „Tygodnia Przedsiębiorcy”. Na niektóre z nich nadal są wolne miejsca. Szczegółowy harmonogram dyżurów eksperckich i szkoleń można znaleźć na stronie www.zus.pl w zakładce „Tydzień Przedsiębiorcy”.

Małgorzata Korba, regionalny rzecznik ZUS w województwie lubelskim