czwartek, 21 wrzesień 2017, Imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima

Uczniowie LO im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim w etapie okręgowym Olimpiady Ekologicznej

Uczniowie LO zakwalifikowali się do etapu okręgowego XXXII Olimpiady Ekologicznej. Spośród 5 uczestników biorących udział w etapie szkolnym, który odbył się w styczniu, Kinga Jarosz i Wojciech Zezuliński, obydwoje z klasy IIa, pozytywnie przeszli kwalifikacje do dalszego etapu.

Ostatecznie Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza będzie reprezentowane tylko przez Wojtka na w/w szczeblu olimpiady, który odbędzie się w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie 22 kwietnia 2017 roku. Kinga przebywa w tym czasie w Alpach Francuskich w ramach wyjazdu młodzieży z LO do Francji.

Wojtek już po raz drugi w tym semestrze weźmie udział w konkursie wojewódzkim. 31 rywalizował w finale Wojewódzkiego Konkursu Biochemicznego organizowanego przez Wydział Biochemii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Na zdjęciu Kinga Jarosz

Marzena Hys-Mazur