niedziela, 22 kwiecień 2018, Imieniny: Leona, Kai, Heliodora

Pogoda w Janowie

VII Edycja Ligi w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego - 3 kolejka

INFORMACJE

Kolejka trzecia była powrotem do Ligi Halowej po trzytygodniowej przerwie związanej ze Świętami. Niespodzianką jest brak punktów w przypadku zeszłorocznego zwycięzcy Ligi drużyny AJAXu, chociaż można zauważyć poprawę w samej grze.  W grupie A lekkie przetasowania w tabeli podczas pauzy w tej serii gier dotychczasowego lidera grupy, na pierwszym miejscu znajduje się obecnie drużyna UCHODŹCY. Warto zwrócić uwagę na bardzo wyrównane mecze w tej grupie, a w spotkaniu między zespołami 19PLUS – ISKIERKA mieliśmy kilka nieoczekiwanych zwrotów akcji. W grupie B z pierwszego zwycięstwa i pierwszych punktów cieszył się zespół SZYBKA SETA. Zespoły w tej grupie są bezkompromisowe i jeszcze nie zanotowaliśmy remisu, ale kto wie może w czwartej serii spotkań po raz pierwszy w tej grupie będziemy mieli podział punktów ?

ZAPROSZENIE

Już 14 stycznia zapraszamy na kolejkę czwartą Janowskiej Ligi Halowej, ciekawie zapowiada się nam spotkanie w grupie A między drużynami zajmującymi obecnie dwa pierwsze miejsca UCHODŹCY – 19 PLUS.
Zapraszamy wszystkich kibiców już od godziny 12:00, zapewniamy że emocji i zaangażowania naszym zawodnikom nie zabraknie i każda z drużyn będzie grała o zwycięstwo.

LOSOWANIE

GRUPA A GRUPA B
ŚNIEGOWCY AKRO-WOD
AJAX JANOWIANKA JUNIORZY
UCHODŹCY SZYBKA SETA
ISKIERKA PÓŁ GOLA
19 PLUS POKER TEAM

TABELA GRUPY A

Miejsce Nazwa drużyny Mecze Punkty Bramki
1 UCHODŹCY 3 7 9-4
2 19 PLUS 2 6 2-0
3 ŚNIEGOWCY 2 4 7-2
4 ISKIERKA 2 0 5-11
5 AJAX 3 0 0-7

TABELA GRUPY B

Miejsce Nazwa drużyny Mecze Punkty Bramki
1 AKRO-WOD 2 6 9-2
2 POKER TEAM 2 6 8-2
3 SZYBKA SETA 3 3 7-5
4 PÓŁ GOLA 2 3 1-1
5 JANOWIANKA JUNIORZY 3 0 2-17

NAJLEPSI STRZELCY GMINNEJ LIGI HALOWEJ W PIŁCE NOŻNEJ

1 Sobótka Grzegorz - AKRO-WOD - 4 bramki
  Widz Robert - AKRO-WOD - 4 bramki
3 Blacha Michał - UCHODŹCY - 3 bramki
  Pachuta Leszek - ISKIERKA - 3 bramki
  Piędzio Sylwester - 19 PLUS - 3 bramki

TERMINARZ ROZGRYWEK VII EDYCJI LIGI W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

1 KOLEJKA - 10.12.2017
12:00 SNIEGOWCY 5-0 AJAX
12:30 AKRO-WOD 5-0 JANOWIANKA JUN.
13:00 UCHODZCY 6-2 ISKIERKA
13:30 SZYBKA SETA 0-1 PÓŁ GOLA
2 KOLEJKA - 17.12.2017
12:00 SNIEGOWCY 2-2 UCHODZCY
12:30 AKRO-WOD 4-2 SZYBKA SETA
13:00 AJAX 0-1 19 PLUS
13:30 JANOWIANKA JUN. 2-7 POKER TEAM
3 KOLEJKA - 07.01.2018
12:00 SZYBKA SETA 5-0 JANOWIANKA JUN.
12:30 UCHODZCY 1-0 AJAX
13:00 POKER TEAM 1-0 PÓŁ GOLA
13:30 19 PLUS 5-3 ISKIERKA
4 KOLEJKA - 14.01.2018
12:00 SNIEGOWCY - ISKIERKA
12:30 AKRO-WOD - PÓŁ GOLA
13:00 UCHODZCY - 19 PLUS
13:30 SZYBKA SETA - POKER TEAM
5 KOLEJKA - 21.01.2018
12:00 SNIEGOWCY - 19 PLUS
12:30 AKRO-WOD - POKER TEAM
13:00 AJAX - ISKIERKA
13:30 JANOWIANKA JUN. - PÓŁ GOLA

Godziny rozgrywania spotkań i terminarz mogą ulec lekkim zmianom w sytuacji zgłoszenia się kolejnej drużyny, dlatego też proszę zaglądać na stronę internetową.

REGULAMIN

Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www