wtorek, 26 wrzesień 2017, Imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza

Wakacje w ZOOM-ie NATURY

W minioną niedzielę tj. 16 lipca br., w ramach spotkania „Wakacje w ZOOM-ie NATURY” najmłodsi uczestniczyli w wielu atrakcjach. WKS Carp Club Janów Lubelski przygotował pokaz profesjonalnego sprzętu wędkarskiego. Wszyscy mogli zaczerpnąć informacji na temat różnorodnych gatunków ryb. Zabawy i konkursy z nagrodami dostarczyły wiele wrażeń. Kolejną atrakcją przygotowaną dla najmłodszych, jak również rodziców była Kraina Kreatywności – Mini Ekolandia, która została zorganizowana przez Referat Promocji i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Janowie Lubelskim. Dzieci malowały mural na długiej foli, czy na przygotowanych kolorowankach, rysowały rysunki, wyklejały różne postacie z plasteliny itp. Szczególne zainteresowanie zyskało malowanie buziek i kolorowe pamiątkowe fotografie w specjalnie przygotowanej scenerii. Wszystkie dzieciaki zostały obdarowane różnymi nagrodami. Do późnych godzin wieczornych trwały przygotowane zabawy.

Dla dorosłych nową atrakcją przygotowaną przez Klub Zdrowego Stylu Życia w Janowie Lubelskim były porady medyczno –kosmetyczne. M.in.: pomiar tkanki tłuszczowej, konsultacje żywieniowe, czy porady dotyczące pielęgnacji twarzy i dłoni.

Przypomnijmy, że spotkania są bezpłatne i odbywają się w okresie wakacji (lipiec – sierpień) w każdą niedzielę. W najbliższą tj. 23 lipca zapraszamy na spotkanie z Stowarzyszeniem Kobiet Powiatu Janowskiego – kiermasz rękodzieła, na spotkanie z Garncarzem (warsztaty garncarskie) oraz na zabawy z węzłami żeglarskimi i innymi przygotowanymi przez Klub Żeglarski „Zefir”.

Tekst i foto: Dorota Kozdra