piątek, 27 kwiecień 2018, Imieniny: Teofila, Zyty, Żywisława

Ważna informacja dla mieszkańców ulicy: Kasztanowej, Klonowej, Jaworowej, Jarzębinowej, Dębowej

W roku 2018 planujemy wykonania nawierzchni asfaltowej ulicy: Kasztanowej, Klonowej, Jaworowej, Jarzębinowej, część ul. Dębowej. W związku z powyższym prosimy właścicieli nieruchomości znajdujących się przy tych ulicach o wykonanie przyłączy wodno - kanalizacyjnych przed położeniem asfaltu na w/w ulicach.

Na tym etapie można wykonać rozkop nawierzchni, a po wykonaniu nawierzchni asfaltowej, przyłącz będzie można wykonać metoda przewiertu sterowanego.

Prosimy o wyrozumiałość.

Zwracamy uwagę, iż przy obcnym stanie ulic (nawierzchnia tłuczniowa) koszt oraz trudność wykonania przyłączy wodno - kanalizacyjnych jest mniejszy, niż przy wykonaniu tego przyłącza przy istniejącej już nawierzchni asfaltowej. Wykonanie przyłączy przed wykonaniem asfaltu wpłynie korzystnie na dalszą eksplatację oraz estetykę ulic.

Referat Ochrony Środowiska i Logistyki Urzędu Miejskiego