poniedziałek, 18 grudzień 2017, Imieniny: Gracjana, Bogusława, Laurencji

Wokalistka Go Machine, w tym uczennica Agnieszki Wiechnik w preselekcji Konkursu Piosenki Eurowizji Junior 2017. Zapraszamy do głosowania!

Natalia Wawrzyńczyk ma 12 lat, jest jedną z wokalistek zespołu Go Machine działającego przy Janowskim Ośrodku Kultury, uczennicą Agnieszki Wiechnik – wokalistki z Janowa Lubelskiego, nauczycielki Yamaha Szkoły Muzycznej w Lublinie. Natalia jest jedną z 10 finalistów polskich preselekcji Konkursu Piosenki Eurowizji Junior 2017. Pochodzi z Łuszczowa pod Lublinem.

Koncert odbędzie się już 1 października (w najbliższą niedzielę), a zostanie wyemitowany w TVP 1 o godzinie 17.30. Mowa o Krajowych Eliminacjach do  Konkursu Piosenki Eurowizji Junior 2017.

Piosenkę i muzykę dla Natalii napisała Agnieszka Wiechnik. Podczas trwania niedzielnego koncertu 1 października zapraszamy wszystkich do głosowania na piosenkę śpiewaną przez Natalkę „Nie jesteś sam”. Glosować można wysyłając sms o treści 7 na nr 7350.

To nasz głos! Widzowie za pośrednictwem sms-ów i Jurorzy zdecydują kto pojedzie na finał międzynarodowy do Gruzji, kto będzie reprezentował nasz kraj 26 listopada.

Dodajmy, że Natalia jest uczennicą Agnieszki Wiechnik już szósty rok. Dnia 1 października będzie jednym z dziesięciu kandydatów, które staną wobec tak trudnego zadania.

Warto tu podkreślić, że Natalka wystąpi w towarzystwie tancerzy z grupy JUMP Łukasza Kurzyny z Janowskiego Ośrodka Kultury. Wiktoria Robak, Mikołaj Kiszka, Ola Jaworska, Kamil Wołoszyn to uczniowie Łukasza Kurzyny  z grupy JUMP.

Zapraszamy do oglądania i do głosowania!!!

Podajemy link do piosenki na YOUTUBE

Dorota Kozdra

Aby przenieść się na stronę prosimy kliknąć w zamieszczony poniżej obrazek. Natomiast  zdjęcia w galerii przedstawiają tancerzy, którzy wystąpią z Natalią Wawrzyńczyk 1 października podczas Krajowych Eliminacji.