czwartek, 20 wrzesień 2018, Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita

MIEJSKI KLUB SPORTOWY
JANOWIANKA

OGŁOSZENIE

Zarząd MKS Janowianka ogłasza nabór młodzieży — rocznik: 2000, 2001, 2002, 2003 do rozgrywek ligowych w piłce nożnej Klubu MKS Janowianka na sezon 2018/2019 (junior starszy, junior młodszy).
Głównym celem pozyskania nowych zawodników jest popularyzacja piłki nożnej wśród młodzieży . Zasada łączenia piłki nożnej i nauki szkolnej buduje charakter piłkarza. Jego osobowość oraz siła psychiczna powinny być obecne na boisku. Dlatego też nacisk na edukację, wyniki w szkole oraz dyscyplina w zachowaniu piłkarza to sedno funkcjonowania naszego Klubu Sportowego.
Kadrę Klubu stanowią głównie młodzi trenerzy, którzy posiadają nowoczesne spojrzenie na szkolenie, chęć poszerzania wiedzy i umiejętności wśród zawodników, jak również podejście pedagogiczne. W trakcie zajęć młodzież może kształtować swoje zdolności motoryczne i poprzez odpowiednie ćwiczenia doskonalić technikę gry pod czujnym okiem doświadczonego trenera.
Klub Sportowy MKS Janowianka oferuje bogate zaplecze treningowe, profesjonalny sprzęt do gry w piłkę nożną oraz oryginalny strój sportowy. Wszelkiego rodzaju treningi, rozgrywki i turnieje prowadzone są na gminnych obiektach sportowych, tj. Orlik, sala gimnastyczna, w niedługim czasie dostępny będzie również wyremontowany Stadion Miejski w Janowie Lubelskim.
Zatem, bardzo serdecznie zapraszamy przyszłych zawodników zarówno tych z Janowa Lubelskiego, jak i z okolic, którzy zechcą aktywnie spędzać czas wolny, rozwijać swoją sprawność fizyczną, jak również rozbudzać zainteresowanie piłką nożną.

Dane kontaktowe

1. Ryszard Ślusarz - Stacja Paliw Orlen - ul. Boh. Porytowego Wzgórza 40A, 23-300 Janów Lubelski, tel. 607607957
  2. Tomasz Król - Sklep Hydrauliczny AKRO-WOD, ul. Kilińskiego 43, 23-300 Janów Lubelski, tel. 603649424
  3. Krzysztof Waldemar Kołtyś, tel. 693691476