wtorek, 19 czerwiec 2018, Imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława

Pogoda w Janowie

Katarzyna Cichopek na tegorocznym Festiwalu Artystów Filmu i Telewizji, czyli 23 lipiec godz. 21.00 - Park Rekreacji ZOOM NATURY

W tym roku w ramach programu Spotkanie z Gwiazdą na Festiwalu Artystów Filmu i Telewizji FART gościć będziemy Katarzynę Cichopek – aktorkę, tancerkę, prezenterkę telewizyjną. Bardzo dobrze nam znaną z roli Kingi Zduńskiej w serialu „M jak miłość”, a także dzięki udziałowi w programach telewizyjnych takich jak: „Taniec z gwiazdami”, „Jak Oni Śpiewają?”, „Tylko nas dwoje”. Na spotkanie z Katarzyną Cichopek zapraszamy 23 lipca 2016 (sobotę) o godzinie 21.00.

Przypomnijmy, że tegoroczny Festiwal Artystów Filmu i Telewizji odbywa się w dniach od 19 lipca (wtorek) do 24 lipca (niedziela) br. na terenie Parku Rekreacji ZOOM NATURY.

Dodajmy, że tegoroczny FART to nie tylko projekcje filmów, ale także występy i pokazy taneczne, jak i nauka tańca (Zumba, Samba, Salsa, Rumba, Cha-Cha, Paso Doble).  

Zapraszamy także na koncerty zespołów lokalnych, takich jak: „Confitura”, „Dziadek”, „Olek Orkiestra”, zaś w sobotę tj. 23 lipca wieczorną porą zagra dla Państwa „Stonehenge” - polski zespół folkowy założony w 1996 roku w Jastrzębiu Zdroju, specjalizujący się w muzyce celtyckiej.

Szczegóły na plakacie:

kliknij TUTAJ

Zapraszamy!

Dorota Kozdra

Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www