poniedziałek, 1 maj 2017, Imieniny: Józefa, Jeremiego, Lubomira

Pogoda w Janowie

Oferta pracy!

Dodane przez Szkoła Lakierników

Oferujemy stabilną pracę wraz z kompleksowym przyuczeniem z zakresu lakiernictwa przemysłowego.

Zadania:
• Lakierowanie powierzchni stalowych;
• Kontrola powłoki lakierniczej.

Oczekiwania:
• Chęć do pracy;
• Zaangażowanie i sumienność w wykonywanych obowiązkach;
• Mile widziane prawo jazdy kat. B;
• Nie wymagamy doświadczenia!

Oferujemy:
• Umowę o pracę;
• Stabilne zatrudnienie;
• Kompleksowe przyuczenie zawodowe w przyjaznym zespole współpracowników;
• Po ok. 3-6 miesiącach pracy możliwość cyklicznych wyjazdów do Szwecji.

Skontaktuj się żeby zapytać o szczegóły lub wyślij cv:

e-mail: justyna.ciosmak@midroc.pl
tel.: 532 178 535

W CV prosimy o dodanie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www