czwartek, 18 lipiec 2019, Imieniny: Erwina, Kamila, Wespazjana

Pogoda w Janowie

Janów Lubelski znów na podium

W piątek 9 listopada 2012 w hotelu “Sheraton” w Warszawie odbyła się konferencja posumowująca wyniki V Edycji Ogólnopolskiego Konkursu “Grunt Na Medal”.

Organizatorem tego prestiżowego konkursu we współpracy z marszałkami województw była Polska Agencja Informacji I Inwestycji Zagranicznych. Konkurs jest organizowany pod patronatem Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Gospodarki  Pana Waldemara Pawlaka.

W konkursie wzięło udział  200 gmin, które w sumie nadesłały 304 oferty. Do drugiego etapu konkursu zostało wybranych 99 działek, wytypowanych przez Centra Obsługi Inwestora-regionalnych partnerów PAIiIZ. Wśród wytypowanych ofert wybrano jednego zwycięzcę, w każdym województwie.

Gmina Janów Lubelski również brała udział w tym konkursie. Miło nam poinformować, że nasza oferta zwyciężyła wśród terenów zgłoszonych z województwa lubelskiego.

Nagrodą, oprócz pamiątkowego grawertonu i dyplomu, jest przede wszystkim promocja terenów inwestycyjnych Gminy Janów Lubelski przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

Dodatkowym wyróżnieniem była prezentacja oferty inwestycyjnej Janowa Lubelskiego podczas gali wręczenia nagród V Edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Grunt na Medal 2012”.

 

 

Fotogaleria

Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www