Pogoda w Janowie

wtorek, 23 październik 2018, Imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii

Pierwsze spotkanie w ramach Programu Polski Czempion - „Strategia ekspansji zagranicznej – nowe możliwości i instrumenty wsparcia internacjonalizacji”

Spotkanie odbędzie się 21 maja 2018 roku o godzinie 15:30 w Trybunale Koronnym w Lublinie (Rynek 1), po którym odbędzie się kolacja i część networkingowa w Restauracji 16 Stołów (Rynek 16/1).

Podczas spotkania omówione zostaną następujące tematy:

  • Instrumenty wsparcia ekspansji polskich eksporterów i inwestorów (PAIH): zagraniczne biura handlowe PAIH; eventy promocyjne / misje biznesowe PAIH; dedykowane programy (m.in. Polskie Mosty Technologiczne, Brand). – PAIH;
  • Strategia internacjonalizacji – wsparcie w rozpoczęciu lub rozwoju działalności eksportowej. – PwC;
  • Omnichannel jako szybka forma dotarcia do współczesnego klienta, czyli dlaczego w epoce transformacji cyfrowej praktycznie każda firma jest „born global”? – PwC;
  • Platforma Wsparcia Eksportu - Analityczne narzędzie opracowane przez PKO Bank Polski wspierające firmy w prowadzeniu działalnośc i eksportowej. – PKO BP.

Spotkanie wzbogacone zostanie także o panel dyskusyjny „Sukces w ekspansji, czyli dobre praktyki polskich firm” z udziałem m.in. pana Anatolia Khodziuka, Prezesa firmy Modern-Expo i pana Bartosza Świderka, Wiceprezesa firmy Pol-Inowex.

W celu zarejestrowania się na spotkanie prosimy o uzupełnienie formularza rejestracyjnego znajdującego się na stronie wydarzenia, na której znajduje się także pełna agenda spotkania. Prosimy o rejestrację uczestnictwa do 16 maja 2018 r.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Spotkanie jest dedykowane właścicielom firm i członkom zarządów. Liczba miejsc jest ograniczona. Nadesłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z jego przyjęciem, zapraszamy do przybycia po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia. Prosimy o zgłoszenie maksymalnie 2 osób z jednej spółki. Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim. PwC zastrzega sobie prawo do odwołania bądź zmiany terminu spotkania.

Źródło: invest.lubelskie.pl
 

Fotogaleria

Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www