niedziela, 16 czerwiec 2019, Imieniny: Aliny, Justyny, Benona

Pogoda w Janowie

Porozmawiajmy o trudnościach przedsiębiorstw przy śniadaniu biznesowym

Zapraszamy lubelskich przedsiębiorców na kolejne śniadanie biznesowe, które odbędzie się w dniu 15 listopada (czwartek) o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie, sala konferencyjna, III piętro.

Po krótkiej przerwie od ostatniego spotkania z cyklu śniadanie biznesowe organizowane w ramach projektu REBORN Województwo Lubelskie podjęło intensywną pracę nad kolejnymi etapami realizacji tego projektu, w tym między innymi nad opracowaniem tzw. Regionalnego Planu Działania zawierającego zestaw konkretnych działań i instrumentów wsparcia skierowanych do przedsiębiorców należących do grupy docelowej projektu REBORN tj. przedsiębiorców w trudnościach (więcej o grupie docelowej projektu w magazynie Puls Regionu str. 23-24 oraz w artykule "REBORN" czyli biznesowy restart).

 ŚNIADANIE BIZNESOWE - PROGRAM

Liczymy na Państwa obecność oraz dyskusję nad kształtem zestawu narzędzi, które już wkrótce mają szansę zostać uruchomione w województwie lubelskim. Niniejsze spotkanie stanowić będzie cenny wkład ze strony lubelskich przedsiębiorców w ostateczny kształt wypracowanych instrumentów wsparcia. Dlatego listopadowe śniadanie biznesowe stanowi doskonałą okazję i możliwość współkształtowania działań jak najbardziej dostosowanych do Państwa potrzeb, a więc potrzeb lubelskich przedsiębiorców.

Sczegółowe informacje na stronie: invest.lubelskie.pl

Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www