sobota, 8 sierpień 2020, Imieniny: Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Pogoda w Janowie

Andrzejki w Klubie Rekreacji Ruchowej VITALNI

I sportowo i tanecznie świętowali swoje pierwsze Andrzejki emeryci z KRR VITALNI. Dn.27 listopada spotkali się na Kręgielni MOSiR w Janowie Lubelskim, gdzie odbył się Pierwszy Turniej w Kręglach KRR VITALNI. Do zawodów przystąpili wszyscy Klubowicze. Po świetnej zabawie, sportowej rywalizacji i podliczeniu wyników pierwsze trzy pucharowe miejsca zdobyli: kol. Tadeusz Dolecki, kol. Barbara Graboś i kol.Stanisława Sołtys. Wspaniałe puchary dla najlepszych i dyplomy dla wszystkich uczestników w imieniu  Burmistrza Pana Krzysztofa Kołtysia i swoim wręczyli Sekretarz Pani Bożena Czajkowska i  Dyrektor MOSiR Pan Krzysztof  Deruś. 

               Tak naprawdę wszyscy są zwycięzcami.

Sportowe zmagania zakończono wspólnym zdjęciem,  przepysznym koktajlem Witalnym i dyskusją o najbliższych planach, celach i działaniach.         

Następnego dnia VITALNI bawili się świetnie na Potańcówce Integracyjnej w Barze MAGIK wraz z sympatykami, znajomymi, znakomitymi gośćmi, drogimi sponsorami. Było bardzo wesoło. Imprezę ożywiły spontaniczne występy, popisy wokalne solo i grupowe, a nawet podano przepis na szczęście. Nie zabrakło też poezji wybitnego współczesnego poety Krzysztofa Cezarego Buszmana, a także góralskich życzeń dla wszystkich uczestników tego wspaniałego wieczoru.

Specjalne podziękowania kierują Vitalni do Burmistrza Pana Krzysztofa Kołtysia i Pani Sekretarz Bożeny Czajkowskiej.  

".....Bo chodzi o to, aby wyruszyć, a potem przygoda sama niesie......"

                                                        VITALNI

 

Fotogaleria

Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www