poniedziałek, 10 grudzień 2018, Imieniny: Danieli, Julii, Eulalii

Budowa chodnika i remont jezdni - ul. gen. Józefa Bema

Nowy wizerunek już niebawem zyska ulica gen. Józefa Bema. Zakończyły się prace dotyczące budowy chodnika i zjazdów/wjazdów do posesji przy ulicy gen. Józefa Bema. Na przebudowę chodnika i zjazdów złożono trzy oferty. Niniejszą inwestycje wykonywała firma WKB Wojciecha Kaziród z Księżpola. W ostatnim czasie przeprowadzono odbiór zadania.

W odbiorze uczestniczył Burmistrz Krzysztof Kołtyś, Zastępca Burmistrza  Czesław Krzysztoń, Ryszard Majkowski – Radny Rady Miejskiej, Anna Szkup – Kierownik Referatu Ochrony Środowiska i Logistyki UM, Justyna Kuśmierczyk - Inspektor ds. drogownictwa UM, wykonawca – Wojciech Kaziród.

W drugiej połowie października rozpocznie się remont jezdni (nawierzchni bitumicznej). Na realizację zadania (mowa o remoncie jezdni ) przystąpiły trzy firmy. Firmą, która będzie wykonywała inwestycje będzie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych z Borownicy. Dodajmy, iż w przyszłości na tym osiedlu planowana jest również budowa placu zabaw.

Tekst i foto: Dorota Kozdra