środa, 13 listopad 2019, Imieniny: Stanisława, Mikołaja, Krystyna

Edukacja połączona z zabawą na biwaku szkoleniowo-integracyjnym klasy mundurowej z „Witosa”

Momoty Dolne to bardzo dobre miejsce na integrację klasy. Przekonała się o tym klasa 1b LO, tzw. ”mundurówka”, z Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa. Wraz z wychowawcą p. T. Gałuchą oraz p. C. Dobrowolskim, klasa wzięła udział w dwudniowym biwaku szkoleniowym. Dnia 24 oraz 25 października uczniowie mieli okazję m. in. zagrać w PAINTBALL, pojeździć terenówką off-road, skorzystać z szeregu gier integracyjnych, jak również uczestniczyć w marszo-biegu na orientację po okolicznych lasach. Wszystkim działaniom towarzyszyło wiele emocji i przyjemnych doznań, a wszystkie zabawy były niezwykle atrakcyjne. W wolnej chwili uczniowie doskonalili zakładanie tzw. OP1 oraz składanie i rozkładanie AK47. Aktywny odpoczynek uświetniło ognisko nad rzeką Bukową oraz pobyt w agroturystyce AGRO-REKREO M. Powęzki. Wszystkim uczniom rozpoczynającym naukę w nowej szkole życzymy równie miłych doznań.

Tekst i foto: T.Gałucha