środa, 23 październik 2019, Imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii

Festiwal Kaszy Gryczaki - już 10 - 11 sierpnia !!! Remigiusz Rączka - mistrz kuchni śląskiej w Janowie Lubelskim

Podczas tegorocznych Gryczaków gotować dla Państwa będzie Remigiusz Rączka - mistrz kuchni śląskiej. Restaurator, właściciel restauracji "Rączka gotuje" w Wodzisławiu Śląskim, felietonista "Nowin Wodzisławskich" i "Tygodnika Rybnickiego".

W telewizji TVP 3 KATOWICE prowadzi program kulinarny "Rączka gotuje".

W programie  "Rączka gotuje", prezentuje przepisy na ciekawe potrawy, nie tylko kuchni śląskiej. Dla zainteresowanych podajemy link do strony z odcinkami programów i kulinarnymi przepisami!!!

Kliknij tutaj - RĄCZKA GOTUJE lub w zamieszczony poniżej obrazek

Jakie niespodzianki przygotował dla nas Remigiusz Rączka? Przekonamy się podczas tegorocznych Gryczaków.

Pokaz kulinarny w drugi dzień Festiwalu Kaszy Gryczaki (11 sierpnia - niedziela - godz. 17.00). Zapraszamy !!!!

Dorota Kozdra