wtorek, 16 październik 2018, Imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza

Firma Fortaco JL Sp. z o.o. poszukuje Inżyniera Procesu produkcji komponentów spawanych

Fortaco JL specjalizuje się w produkcji metalowych komponentów spawanych i obrabianych CNC o wadze od 10kg do 6 ton, z branż: budowlanej, logistycznej, energetycznej, wojskowej, górniczej i rolniczej. http://www.fortacogroup.com/

Firma Fortaco JL Sp. z o.o. w Janowie Lubelskim aktualnie poszukuje:

Inżyniera Procesu produkcji komponentów spawanych

OPIS STANOWISKA:

-          Projektowanie i uruchamianie procesu wytwarzania struktur spawanych zgodnie z Lean Manufacturing.

-          Inicjowanie, opracowywanie i realizacja projektów optymalizujących procesy produkcyjne.

-          Tworzenie oraz usprawnianie standaryzacji pracy.

-          Współpraca z konstruktorami oprzyrządowania produkcyjnego, działami produkcji, planowania, zaopatrzenia i magazynów.

-          Inicjalizowanie, prowadzenie lub nadzorowanie procesu rozwiązywania problemów jakościowych, rozpatrywanie reklamacji i raportów niezgodności.

Wymagania:

-            Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu Inżynieria produkcji. (W)

-            Bardzo dobra znajomość narzędzi Lean Manufacturing:  (5S, Kaizen, JIS, Kanban, VSM) (P)

-            Doświadczenie na stanowisku Inżyniera Procesu / Technologa odpowiedzialnego za procesy produkcyjne. (W)

-            Umiejętnośc pracy z narzędziami CAD, 2D oraz 3D, np. typu AutoCAD. (W)

-            Bardzo dobra umiejętność interpretacji rysunku technicznego ogólnego. (W)

-            Umiejętność interpretacji rysunku spawalniczego. (W)

-            Wiedza i doświadczenie w procesach spajania – spawanie. (P)

-            Komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie. (W)

-            Nastawienie na pracę w środowisku zmiennym, nastawionym na szybkie podejmowanie działań i decyzji, przejmowanie inicjatywy. (W)

Ø  (W) – Wymagane – Kandydat musi spełniać

Ø  (P) – Porządane

Poszukujemy zarówno absolwentów wyższych uczelni technicznych jak i osób z doświadczeniem w pracy w przemyśle wytwarzania konstrukcji stalowych. Kandydaci powinni się cechować przede wszystkim chęcią rozwijania swoich kompetencji w inżynierii procesowej w zakresie wytwarzania struktur metalowych spawanych.

Oferujemy:

-    Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej wytwarzającej produkty dla kluczowych światowych klientów w obszarze maszyn do przemysłu budowlanego, wydobywczego, energetycznego, logistycznego, rolnego i innych.

-    Pracę z nowoczesnymi narzędziami do projektowania oraz zarządzania inżynierią produkcji.

-    Możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, kursy językowe, dofinansowanie do studiów).

-    Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z premiami

-    Pakiet świadczeń socjalnych w tym karnety na basen i grotę solną, dopłata do obiadów itp.

-    Bezpłatny dowóz pracowników do pracy na terenie Janowa Lubelskiego oraz dopłata dla osób dojeżdżających do pracy powyżej 30 km.

-    Płatna 45 minutowa przerwa w ciągu 8 godzin pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie pełnego CV, listu motywacyjnego, kopii posiadanych kwalifikacji pocztą, na adres e-mail bądź faxem w tytule podając nazwę stanowiska.

Nasz adres: Fortaco JL Sp. z o.o., ul. Lubelska 46, 23-300 Janów Lubelski,

Osoba do kontaktów: Edyta Brodowska, tel.: 15 8720470-2 wew. 391, fax: 15 8720473.

e-mail: rekrutacja.janow@fortacogroup.com

Termin składania podań do 15.03.2018 r.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.

Równocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).