sobota, 17 sierpień 2019, Imieniny: Jacka, Anity, Mirona

„Janowianka” rozhartowała „Stal”

Wczorajsze spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy zdominowali środek boiska, jednak w decydujących momentach napastnikom z Poniatowej brakowało skuteczności. Janowska drużyna grała zbyt nerwowo i stworzyła jedną sytuację bramkową, jednak mocny strzał Ł. Piecyka wybronił bramkarz gości.

W drugiej odsłonie wczorajszych zawodów obraz gry uległ zmianie. Ton grze nadawali podopieczni Ireneusza Zarczuka. Bliski zdobycia bramki był B. Wojtan, jednak jego strzał głową obronił dobrze spisujący się bramkarz „Stali”. Decydująca dla losów spotkania okazała się 80 minuta, Y. Perin dobrym podaniem obsłużył kapitana biało-niebieskich, który mocnym strzałem ustalił wynik spotkania. Determinacja i ambicja zawodników „Janowianki” została nagrodzona zdobyciem 3 punktów.

MKS „Janowianka” – MKS „Stal” Poniatowa” 1-0 (0-0)

Bramka: Ł. Piecyk 80’.

We wczorajszym spotkaniu „Janowianka” zaprezentowała się w następującym zestawieniu:
K. Skup, M. Jargieło, B. Wojtan, M. Kulpa, P. Sadowski, W. Bodziuch (80 ’S. Dąbek), S. Daczka, M. Kuźnicki, G. Sobótka (75’ J. Lepiejza), Y. Perin, Ł. Piecyk (88’ M. Oleszko).