poniedziałek, 16 wrzesień 2019, Imieniny: Edyty, Kornela, Kamili

Majka Jeżowska, Zbigniew Zamachowski, Kacper Kuszewski, Hanna Śleszyńska w Janowie Lubelskim - już 29 czerwca !!!

Zapraszamy Państwa na XV Festiwal Artystów Filmu i Telewizji, który odbędzie się w dniach od 29 czerwca – 4 lipca br. Festiwal rozpocznie weekend „Rodzinnie i z Przyjaciółmi”. W sobotę (29 czerwca) zapraszamy na Baśniową Podróż klaunów – widowisko teatralne, tuż po „podróży” odbędzie się widowisko muzyczne „Gdzie się podziały tamte prywatki” oraz pokazy taneczne w wykonaniu Klubu Tańca Towarzyskiego „JUMP”. Wieczorną porą zapraszamy na Koncert Majki Jeżowskiej. Po koncercie odbędzie się recital Kacpra Kuszewskiego oraz po raz pierwszy w Janowie Lubelskim – Holi Festiwal.

W niedzielę 30 czerwca – rozpoczniemy Koncertem Olek Orkiestra. W dalszej kolejności zapraszamy na pokazy taneczne i Recital Zbigniewa Zamachowskiego. Niedzielny wieczór zakończy Koncert Hanny Śleszyńskiej. Od poniedziałku (1 lipca) do czwartku włącznie (4 lipca) zapraszamy na seanse filmów w ramach Festiwal Artystów Filmu i Telewizji. Z pewnością każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę. Seanse filmów odbędą się w Janowskim Ośrodku Kultury, natomiast koncerty i pokazy weekendowe w Parku Miejskim.

Festiwal realizowany został ze środków finansowych gminy Janów Lubelski. Sponsor Główny: Nadleśnictwo Janów Lubelski oraz inni sponsorzy: Hotel Duo SPA i Bank Spółdzielczy w Janowie Lubelskim. Organizatorem jest Janowski Ośrodek Kultury.

Dorota Kozdra

Poniżej program FART