Pogoda w Janowie

wtorek, 23 październik 2018, Imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii

Międzynarodowe Targi Żywności Warsaw Food Expo 2018 - zaproszenie

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie niniejszym informuje, że w dniach 24-26 maja 2018 roku w Nadarzynie k. Warszawy odbywać się będą Międzynarodowe Targi Żywności Warsaw Food Expo 2018. 
 
W związku z udziałem Województwa Lubelskiego w wydarzeniu wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 13 kwietnia o godz. 12.00 w siedzibie Urzędu, ul. Grottgera 4, sala konferencyjna nr 371 na III p.
 
Targi to platforma kompleksowej dyskusji o potrzebach i warunkach efektywnej współpracy wszystkich ogniw tworzących wartość dodaną w sektorze spożywczym. 
 

Województwo Lubelskie zorganizuje na Międzynarodowych Targach Żywności Warsaw Food Expo 2018 swoje stoisko promocyjno-informacyjne, na którym będzie istniała możliwość prezentowania materiałów reklamowych lubelskich firm i instytucji, prowadzenia rozmów i spotkań z potencjalnymi odbiorcami itp. Stoisko udostępniane będzie bezpłatnie.Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w imprezie, pracy na wspólnym stoisku i udziału w spotkaniach towarzyszących.

Trzydniowe wydarzenie skierowane jest do szeroko rozumianej branży spożywczej -  producenci oraz dystrybutorzy żywności z kraju i zagranicy przedstawią szereg nowości produktowych, a także praktyczne możliwości ich zastosowania w żywieniu ludzi w obiektach gastronomicznych i gospodarstwach domowych.
 
Ofertę spożywczą zaprezentują także wystawcy z Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii, Bułgarii, Grecji, Włoch w ramach prezentacji charakterystycznych dla ich regionów i szlaków kulinarnych.
 
Zakres branżowy wydarzenia:
 
 1. produkty przemysłu spożywczego z zakresu:
  • przetwórstwa owocowo-warzywnego
  • przetwórstwa mięsnego i rybnego
  • przetwórstwa mleczarskiego
  • przetwórstwa piekarskiego i cukierniczego
  • przetwórstwa spirytusowego, winiarskiego i browarniczego
  • przetwórstwa ziemniaczanego
  • przetwórstwa olejarskiego i tłuszczowego
 2. regionalne produkty spożywcze z wybranych regionów Polski i Europy
 3. dania serwowane w restauracjach
 4. sposoby przygotowywania potraw na bazie produktów spożywczych prezentowanych podczas targów
 5. sposoby serwowania potraw przez kelnerów
 6. sposoby wykorzystania produktów spożywczych w żywieniu indywidualnym i zbiorowym
Dodatkowo odbędą się liczne pokazy kulinarne i cukiernicze, przeprowadzane przez znanych szefów kuchni i cukierników.
 
Uprzejmie prosimy o przekazanie powyższej informacji wszystkim zainteresowanym przedsiębiorcom oraz instytucjom.W przypadku braku możliwości osobistego przyjazdu – zachęcamy do przysyłania nam swoich materiałów reklamowych: katalogów, prospektów, ulotek informacyjnych, produktów itp. Będą one dostępne na naszym stoisku.
 
 
 
W przypadku zainteresowania udziałem lub wysyłką materiałów prosimy o kontakt z Danutą Sulowską, danuta.sulowska@lubelskie.pl; tel. +48 81 537 16 14 lub bezpośrednio z Organizatorem - Katarzyna Michalak, k.michalak@warsawexpo.eu, tel. 513 902 958.
 
Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www