poniedziałek, 16 wrzesień 2019, Imieniny: Edyty, Kornela, Kamili

Pogoda w Janowie

  Aktualności

  2019.09.13
  12 września uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami i zaproszonymi gośćmi włączyli się do Akcji Narodowego Czytania, która powstała z inicjatywy Pary Prezydenckiej: Andrzeja Dudy i jego małżonki  Agaty Kornhauser-Dudy w  2012 roku. Za...
  2019.09.13
  W załączniku do pobrania; - zgoda opiekuna_prawnego -  oświadczenie os. niepełnoletniEJ -   Przebieg trasy - regulamin Rodzinnego Rajdu Rodzin 2019
  2019.09.13
  Klub Gaja serdecznie zaprasza do udziału w 17. edycji Święta Drzewa pod hasłem „Drzewa dla klimatu”. W tym roku chcemy zaktywizować Polki i Polaków do podejmowania lokalnych akcji sadzenia i ochrony drzew w celu łagodzenia skutków zmian klimatu oraz...
  2019.09.12
  Symbolicznym wkopaniem łopaty dnia 9 września br. oficjalnie rozpoczęto budowę obwodnicy Janowa Lubelskiego. Dla naszego miasta jest to historyczna chwila, na którą mieszkańcy czekali dokładnie dziesięć lat, od 2009 roku, w którym to z...
  2019.09.12
  Uczniowie klasy  2 A wraz z wychowawcą Panem Andrzejem Jaroszem 3 września uczestniczyli w uroczystej inauguracji roku szkolnego z udziałem Ministra Obrony Narodowej. Uroczystość miała miejsce podczas Targów w Kielcach. Wielkie zainteresowanie...
  2019.09.12
  Klasa II "a" z Panią wychowawczynią Teresą Maiło odwiedziła 12 września br. bibliotekę. Uczniowie zapoznały się z pracą biblioteki, jej zbiory i korzystaniem z encyklopedii,słowników, leksykonów i atlasów. Biblioteka
  2019.09.12
  "Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie" Stowarzyszenie Lokalna
  2019.09.12
  Informujemy Państwa, iż w celu zwiększenia bezpieczeństwa użytkowników dróg,  na Osiedlu Wschód została zmieniona organizacja ruchu. Prosimy o zastosowanie się do umiejscowionych znaków drogi, jak również o zachowanie szczególnej ostrożności.
  2019.09.12
  Przed sezonem Radosław Stec zapowiadał, że celem Tęczy na rundę jesienną jest zdobycie 15 pkt. Ten plan udało się zrealizować JUŻ w ciągu pięciu meczach. – To teraz zaczynamy drugą rundę – przyznał ze śmiechem szkoleniowiec beniaminka. Jego...
  2019.09.12
  11 września 2019 r. w Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie odbyło się spotkanie, podczas którego, podpisano porozumienie mające zapewnić sprawną i skuteczną współpracę między Urzędem Wojewódzkim i 2 Lubelską Brygadą Obrony Terytorialnej w zakresie...
  2019.09.11
  Prezentujemy Państwu materiał TVP Lublin zrealizowany 9 września br. podczas symbolicznego wkopania łopaty, czyli rozpoczęcie prac budowy S19 w Janowie Lubelskim Aby przejść na stronę TVP Lublin proszę kliknąć TUTAJ lub w zamieszczony obrazek
  Twój pomysł - europejskie pieniądze
  eu
  Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
  Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
  Lubelskiego na lata 2007-2013.
  Projektowanie i tworzenie stron www