piątek, 24 maj 2019, Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny

Mistrzostwa Fryzjerów Lubelszczyzny w Świdniku

Fale wyciskane na mokro, fryzura a la Monroe, fryzura dzienna konsumencka i wieczorowa, fryzura ślubna z plecionkami i warkoczami – to konkurencje z którymi zmagali się uczestnicy XXII Mistrzostw Fryzjerów Lubelszczyzny w Świdniku.

W tej najbardziej prestiżowej imprezie zawodowej województwa udział wzięło blisko 30 najlepszych uczniów nauki rzemiosła fryzjerskiego.

Osiągnęliśmy duży sukces, bowiem na podium stanęła uczennica Agnieszka Nizioł – zajmując trzecie miejsce w kategorii: fale wyciskane na mokro.

Gratulujemy !

Agnieszka uczy się zawodu pod czujnym okiem mistrza szkolącego  Barbary Podpory Zakład Fryzjerski w Janowie Lubelskim przy ul. Bialskiej i uczęszcza do Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół Technicznych w Janowie Lubelskim.

Nie zapominajmy, że ten sukces to nie tylko talent i zdolności manualne, ale przede wszystkim pewna konsekwencja, ciężka praca i wiara we własne możliwości.

Jak twierdzą fachowcy – nie można się poddawać.

Jak coś nie wychodzi powtarzamy sto, dwieście, trzysta razy. Do skutku. Tak jest we wszystkich zawodach, zwłaszcza artystycznych, a  fryzjerstwo do takich  właśnie się zalicza.

Pamiętajmy, że jest dużo młodych ludzi, którzy zainteresowani są tym zawodem ale praca czeka tylko na najlepszych!

Życzymy dalszych sukcesów !!!

Bożena Dębiec; foto: archiwum Cechu