Pogoda w Janowie

piątek, 14 grudzień 2018, Imieniny: Alfreda, Izydora, Alfredy

Oferta pracy: Park Rekreacji Zoom Natury

Park Rekreacji Zoom Natury poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista d/s technicznych w gastronomii.

Opis stanowiska:

  • nadzór techniczny nad urządzeniami gastronomicznymi,
  • zabezpieczenie wyposażenia w punktach gastronomicznych, drobne naprawy w punktach gastronomii.

Oczekujemy od kandydatów:

  • wymagane prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w gastronomii na podobnym stanowisku,
  • doskonałej organizacji pracy,
  • dyspozycyjność i samodzielność w działaniu,
  • kreatywność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i odpowiedzialność.

Potrzebujemy osób do pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy, możliwy wariant jako praca dodatkowa.

Dokumenty aplikacyjne (CV) oraz list motywacyjny można składać do 30.04.2018 r.:

  • w formie elektronicznej na adres: zalewsp@vp.pl z dopiskiem "gastronomia",
  • w formie papierowej (osobiście lub przesłać pocztą tradycyjną) na adres: Zoom Natury, ul. Świerdzowa 41, 23-300 Janów Lubelski.

Informujemy, iż będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr: 696 629 319.

Na dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www